Collection: Preserves, Jams and Chutneys
-
Elijah's Yorkshire Chutney - Raydale Preserves - 210g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Breakfast Marmalade - Raydale Preserves - 227g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Strawberry Jam - Raydale Preserves
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Orange Marmalade with Stem Ginger - Raydale Preserves - 340g
- Regular price
- £5.20
- Sale price
- £5.20
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Aunt Lena's Piccalilli - Raydale Preserves - 220g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Elijah's Yorkshire Chutney - Raydale Preserves - 310g
- Regular price
- £5.20
- Sale price
- £5.20
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Mild Cheese Lover's Rhubarb & Date Chutney - Raydale Preserves - 210g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lemon Curd - Raydale Preserves - 310g
- Regular price
- £5.20
- Sale price
- £5.20
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Spicy Mango Chutney - Raydale Preserves - 220g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Red Onion Marmalade - Raydale Preserves - 220g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raspberry & Elderflower Jam - Raydale Preserves - 227g
- Regular price
- £3.80
- Sale price
- £3.80
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apricot Jam - Raydale Preserves
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Breakfast Marmalade - Raydale Preserves - 340g
- Regular price
- £5.20
- Sale price
- £5.20
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Strawberry Jam - Raydale Preserves - 360g
- Regular price
- £5.20
- Sale price
- £5.20
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Raspberry Jam - Raydale Preserves - 227g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Gooseberry Jam - Raydale Preserves - 227g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Whole Earth Crunchy Peanut Butter
- Regular price
- £7.50
- Sale price
- £7.50
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Blackcurrant Jam - Raydale Preserves - 360g
- Regular price
- £5.20
- Sale price
- £5.20
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Whisky Marmalade - Raydale Preserves 227g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Strong Cheese Lover's Tomato & Chilli Chutney - Raydale Preserves - 220g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Rhubarb and Ginger Jam - Raydale Preserves - 227g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Blackcurrant Jam - Raydale Preserves - 227g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Beetroot Chutney - Raydale Preserves
- Regular price
- from £3.80
- Sale price
- from £3.80
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Aunt Lena's Piccalilli - Raydale Preserves - 315g
- Regular price
- £5.20
- Sale price
- £5.20
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Orange Marmalade with Stem Ginger - Raydale Preserves - 227g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Fiery Farmer's Sauce - Raydale Preserves - 220g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Lemon Curd - Raydale Preserves - 206g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Apple & Raisin Chutney - Raydale Preserves - 220g
- Regular price
- £4.00
- Sale price
- £4.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
Whisky Marmalade - Raydale Preserves - 340g
- Regular price
- £5.20
- Sale price
- £5.20
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out
- Page 1 of 2
- Next page