Place your order before 1pm and receive it NEXT WORKING DAY. Delivery days are Tuesday - Friday. Please state at checkout if you require a specific delivery day. WE ONLY DELIVER WITHIN A 5 MILE RADIUS OF OUR PANNAL AND DARLEY STORES.

Collection: Products

142 products
  • Cherry Vine Tomatoes 250g
    Regular price
    £1.25
    Sale price
    £1.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Country Products - Brown Basmati Rice
    Regular price
    £1.60
    Sale price
    £1.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Country Products - Family Muesli
    Regular price
    £4.00
    Sale price
    £4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Country Products - Long Grain Patna Rice
    Regular price
    £1.60
    Sale price
    £1.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Country Products - Porridge Oats
    Regular price
    £2.65
    Sale price
    £2.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Courgettes 250g
    Regular price
    £1.00
    Sale price
    £1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber
    Regular price
    £1.00
    Sale price
    £1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dum Ka Murg (Chicken)
    Regular price
    £5.00
    Sale price
    £5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dutch Apple Cake
    Regular price
    £3.60
    Sale price
    £3.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eat Real Hummus Chips - Chilli and Lemon
    Regular price
    £1.80
    Sale price
    £1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eat Real Hummus Chips - Creamy Dill
    Regular price
    £1.80
    Sale price
    £1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eat Real Hummus Chips - Sea Salt
    Regular price
    £1.80
    Sale price
    £1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eat Real Lentil Chips - Chilli and Lemon
    Regular price
    £1.80
    Sale price
    £1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eat Real Lentil Chips - Sea Salt
    Regular price
    £1.80
    Sale price
    £1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eat Real Lentil Chips - Tomato and Basil
    Regular price
    £1.80
    Sale price
    £1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eat Real Quinoa Chips - Chilli and Lime
    Regular price
    £1.80
    Sale price
    £1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eat Real Quinoa Chips - Sour Cream and Chives
    Regular price
    £1.80
    Sale price
    £1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eat Real Quinoa Corn Puffs - Cheddar and Jalapeño
    Regular price
    £1.80
    Sale price
    £1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eat Real Quinoa Corn Puffs - White Cheddar
    Regular price
    £1.80
    Sale price
    £1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eat Real Veggie Kale Straws - Kale, Tomato and Spinach
    Regular price
    £1.80
    Sale price
    £1.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Egg Custard Tart
    Regular price
    £1.20
    Sale price
    £1.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Extra Mature Yorkshire Cheddar Cheese
    Regular price
    £4.80
    Sale price
    £4.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Flat Mushrooms 250g
    Regular price
    £0.90
    Sale price
    £0.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Free Range Eggs - Large
    Regular price
    £1.30
    Sale price
    £1.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Fruit + Veg + Salad Box
    Regular price
    from £24.00
    Sale price
    from £24.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Fruit + Veg Box
    Regular price
    from £20.00
    Sale price
    from £20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Fruit Box
    Regular price
    from £8.00
    Sale price
    from £8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Salad Box
    Regular price
    from £8.00
    Sale price
    from £8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Veg Box
    Regular price
    from £8.00
    Sale price
    from £8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fruit Cake
    Regular price
    £3.60
    Sale price
    £3.60
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out